1.8.2015 Festival Rockovej Hudby 2015 ŠPANIA DOLINA

Do Španej doliny sme sa tešili o to viac, lebo poniektorí členovia našej kapely tam ešte vôbec neboli. Po našom príchode sme boli veľmi príjemne prekvapení kulisou samotného podujatia (šachta Ferdinand) a samotnou úrovňou festivalu. Pre pána zvukára nič nebolo problémom, všetko nám zabezpečil a zariadil podľa našich predstáv. Tento malý minifestivalík mal nielen výbornú organizačnú úroveň, ale nesklamal ani výber spoluúčinkujúcich EXVF, FOUR STICKS - Led Zeppelin Tribute, PEACOCK BALL, ktorí zahrali výborný inštrumentál.

20.6.2015 One Wild Night TOUR MUSIC Acafé NITRA

V tomto podniku v MUSIC Acafé v Nitre sme hrali po prvýkrát a týmto vystúpením sme ukončili tohotoročné turné One Wild Night. Nebyť mestského festivalu Ružových vín, účasť by bola vyššia, ale atmosféru vytvorili naši skalní nitrianski fanúšikovia, ktorí sa nám postarali o jedinečnú zábavu a jednu mikronarodeninovú párty. Naša vďaka patrí aj dievčatám z baru a všetkým, ktorí prišli a podporili túto akciu. Sme radi, že sa Vám páčilo a tešíme sa na Vás opäť.

6.6.2015 HAPPYparty NIGHT Chata Betlehem TRENČÍN

Keď nám zavolal Erik, týpek, ktorý stojí za vlaňajšou MEGA narodeninovou žúrkou s tým aby sa nám pripomenul, dostali sme zároveň pozvánku na párty, ktorú organizuje spolu so svojimi kamošmi. My sme samozrejme nelenili, zbalili sme si potrebný apec a davaj davaj BUM BÁC friško na akciu do Betlehema. Predierali sme sa cestou necestou, užili sme si súkromnú prehliadku zoologickej v okolí miesta diania a napokon sme dorazili do partie hudbychtivých zabávajúcich sa. Tento malinký privátny festík mal o to lepšiu atmosféru, lebo sa tam zišli ľudia, ktorí stáli za to. Mingo s Erikom a Tomášom presne vedeli, čo na nás platí. Hralo sa nám výborne! Ďakujeme za pozvanie chalani a radi Vám spríjemníme Vašu akciu aj o rok. FOTO

30.5.2015 One Wild Night TOUR Klub B2Umelci POVAŽSKÁ BYSTRICA

V Klube B2 Umelci v Považskej Bystrici kde sme nabehli rovno z "fauvé" akcie sme zavŕšili naše koncomájové turné One Wild Night na ktoré sme prišli rovno z pódia v Martine. Áno bol to náročný víkend a obávali sme sa, že Dominikove hlasivky už nezvládnu tretie vystúpenie ale - mýlili sme sa. Považáci ho nezabudli podporiť a on sa im za to odmeňoval trefnými komentármi a venovaniami skladieb. V tomto klube sa nám veľmi dobre účinkovalo aj preto, lebo sme sa cítili tak ako doma v obývačke :) Veď posúďte sami. Bolo nám s Vami fajn a tešíme sa na Vás opäť nabudúce.

30.5.2015 15 výročie otvorených dverí fabriky VolksWagen MARTIN

15sty deň otvorených dverí fabriky VolksWagen bol pre nás poctou, že sme mohli spríjemniť jej zamestnancom toto zaujímavé popoludnie. Predhrávali sme Jane Kirschnerovej, tiež pôvodom martinčanke a podľa slov Aďa Bičana a jeho trefnej kvízovej hre, že kto príde a nepríde nás napriamo uviedla Dada z paneláku. Hralo sa nám fantasticky aj napriek tomu, že neďaleko od nás (vzdušnou čiarou necelé tri kilometre) zúrila pravá nefalšovaná koncomájová búrka s bleskami a hrmením. Hrmeli aj chlapci z východu, ktorí sa o nás celý čas starali a nedovolili, aby nám zmokli nástroje. Miro Ch. Raganský to so svojím tímom a naším menežérom Štefanom zvládli bravúrne a zariadili absolútne perfektne... ĎAKUJEME !!!

29.5.2015 One Wild Night TOUR Klub 77 BANSKÁ BYSTRICA

V tomto klube sme hrali po prvý krát. Samozrejme, zobrali sme si so sebou posilu v podobe miestnej úderníckej hudobnej skupiny Absolute Beginners s jej speváčkou Jankou Kmeťovou, ktorá sa smeje presne (!) o oktávu vyššie ako náš klávesák Rišo. Banda AB to riadne nasypala prierez poprockovej svetovej scény v podobe 16tich skladieb a a my sme si prišli na svoje už keď boli ingrediencie rockového gulášu v kotli klubu 77 poriadne rozmiešané. Akurát sme ho málinko dochutili k čomu prispeli výroky a zákusky v podobe KBŠ (počas "muziky") našich kamarátov Dávida a Maťa. Ďakujeme za podporu, výbornú atmosféru a prijatie v tomto parádnom klube priatelia! 

2.5.2015 One Wild Night TOUR Rock Fabrik POPRAD

V Poprade sme hrali prvý krát. Náš zážitok bol umocnený o to ako nás uviedli naši priatelia z U2 Revival SK (MT) ktorí už v tomto klube účinkovali a celý čas nás s naším menežérom Štefanom ubezpečovali, že sa jedná o výnimočný podnik s dobrou akustikou a publikom. Tento dvojkonert s U2 Revival SK vyšiel a my sme odchádzali dosť neskoro večer (alebo skoro ráno?) Ďakujeme za skvelý pocit a zážitok, tešíme sa na Vás nabudúce. Boli ste skvelí, atmosféra nabitá rockom... preto sa oplatí robiť muziku - pre Vás skvelé publikum!

25.4.2015 One Wild Night TOUR Baron Pub NÁMESTOVO

Do Námestova sme sa vrátili hrať po druhý krát a oplatilo sa. Na Orave sa nám vždy dobre hralo a tentokrát tomu bolo opäť. Musíme povedať, že tento klub je jeden z najlepších v akom sme boli doposiaĺ koncertovať. Vladovi Povalovi a Jožovi Geburovi samozrejme ďakujeme za dobrý zvuk a pozdravujeme.

  • liveband - bon jovi, rocková kapela
  • bon jovi - tributeband sk, rocková kapela
  • liveband - bon jovi, rocková kapela
  • bon jovi - tributeband sk, rocková kapela
  • liveband - bon jovi, rocková kapela
  • bon jovi - tributeband sk, rocková kapela
  • liveband - bon jovi, rocková kapela
  • bon jovi - tributeband sk, rocková kapela
  • liveband - bon jovi, rocková kapela
  • bon jovi - tributeband sk, rocková kapela


NAJBLIŽŠIE KONCERTY

KALINKOVO - Dni obce

na rohu Peknej a Kvetnej ulice

Sobota 06. 07. 2024 - 21:00

HANDLOVÁ - Deň baníkov

Námestie baníkov

Sobota 31. 08. 2024 - 19:00

ČADCA - Reprezentačný ples športovcov

kultúrny dom

Sobota 25. 01. 2025 - 20:00


NOVINKY

 KONTAKT  na kapelu:

 

Richard ZAŤKO

0905 881 131
richard.zatko@gmail.com

 

  

 UKÁŽKY  našej produkcie: 

 

 

IT'S MY LIFE

 

 

 

I´LL BE THERE FOR YOU

  

 

 

THIS HOUSE IS NOT FOR SALE