28.6.2014 Hurá Rockové Leto TERCHOVÁ

Na pozvanie kapely ŠLEHA do Terchovej, kde sme síce Jánošíka nestretli, ale zato sme spoznali partiu nadšencov rockovej muziky a super ľudí, ktorí organizovali toto podujatie, nultý ročník Hurá Rockové leto.

27.6.2014 Kolotoč s LIVEBand Kolotočovo Pub LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ

V Liptovskom Mikuláši to bol síce podnik, kde pódium meralo "meter krát meter", ale... dojem z vystúpenia sme mali skvelý. Akustika dobrá, zvuk parádny, ľudia super..., hádam aj nabudúceo rok, ak vyjde krok a tempo :)

21.6.2014 Keep The Faith Night TOUR 2014 Zbrojnoš BRATISLAVA

V starom meste v centre Bratislavy pod Michalskou bránou sme zavítali do Zbrojnoša a zažili sme Bratislavu v "plnej paráde"...

14.6.2014 Dni mesta MARTIN

Aj keď sme mali mierny časový sklz a čosi sa ochladilo doma na Dňoch mesta Martin sa nám hralo fantasticky. O skvelý zvuk ako na pódiu tak aj pre Vás sa znova postarali chalani od McPiper. Atmosféra bola skvelá, ďakujeme všetkým súkmeňovcom za podporu a fandenie. Pozvanie kultúrneho strediska sme nemohli odmietnuť a naše vystúpenie v rodnom meste kapely bolo pre nás opäť ako vždy zážitok :)

12.4.2014 dvojkoncert LIVEBand a TRY (NR) Mestská scéna MARTIN

Doma v Martine sme od svojho vzniku od Silvestrovskej premiéry a Megapárty v Kozli hrali po tretíkrát a to na novej Mestskej scéne, kde sme zažili opäť niečo nové, ...scénické. Výborný zvuk a to nielen na pódiu, to je vizitka od chalanov z Mestskej scény... Okrem iného, prišli nás podporiť aj naši priatelia z Nitry, kapela TRY, ktorá odohrala svoje vystúpenie pred nami. Bolo to tak, ako vždy. Doma je len doma a Martin nás opäť nesklamal.

5.4.2014 dvojkoncert LIVEBand a DEADWINGS (NR) FrankiePub NITRA

V meste pod Zoborom sme hrali prvýkrát a to sme si rovno namierili do jedného výborného rockového podniku priamo v centre mesta Nitra. Spoločný koncert s domácou kapelou DEADWINGS ktorá zaskakovala kamarátov z TRY, predstavte si :) tí nastavili latku tak vysoko, že sme sa obávali, či to vôbec uhráme na remízu...

29.3.2014 Keep The Faith Night TOUR 2014 Umelci B2 Klub POVAŽSKÁ BYSTRICA

V Považskej Bystrici sme hrali po prvýkrát a majiteľ baru Štefan nás uistil že citujem: "to ešte uvidíte aké tu máme publikum, len musíte dobre zahrať" No podľa jeho slov nám to muselo vyjsť, lebo atmosféra bola fantastická a bé dvojka bola obsadená do poslednej stoličky a miesta. Hralo sa nám vynikajúco (ako doma v obývačke bez problémov) a skutočne musíme uznať, na prvýkrát v Považskej s najlepšími dojmami... Ďakujeme Vám za úžasné prijatie a príma pocit Považáci!
 

25.1.2014 Keep The Faith Night TOUR 2014 Smerr MusicClub ŽILINA

Do SMERR-u sme sa vrátili ani nie po pol ročnej odmlke na pozvanie Roba Jaroščiaka, majiteľa podniku. Škoda, že chalanom z U2 Revival SK nevyhovoval termín, zopakovali by sme One Wild Night z októbra :) Vtedy bolo veľmi dobre. Namiesto nich prišli naši kórejskí priatelia a tí nám ukázali ako sa vedia baviť (!) Ďakujeme Miškovi Bukvišovi a jeho partii za super zvuk a Vám za super prijatie a odozvu... tešíme sa opäť.
  • liveband - bon jovi, rocková kapela
  • bon jovi - tributeband sk, rocková kapela
  • liveband - bon jovi, rocková kapela
  • bon jovi - tributeband sk, rocková kapela
  • liveband - bon jovi, rocková kapela
  • bon jovi - tributeband sk, rocková kapela
  • liveband - bon jovi, rocková kapela
  • bon jovi - tributeband sk, rocková kapela
  • liveband - bon jovi, rocková kapela
  • bon jovi - tributeband sk, rocková kapela


NAJBLIŽŠIE KONCERTY

KOTEŠOVÁ - KLUB

Mechanik Caffé, č. 498

Sobota 09. 12. 2023 - 20:00

NITRA - KLUB

MUSIC a CAFÉ, Akademická 1/A

Sobota 10. 02. 2024 - 20:00


NOVINKY

 KONTAKT  na kapelu:

 

Richard ZAŤKO

0905 881 131
richard.zatko@gmail.com

 

  

 UKÁŽKY  našej produkcie: 

 

 

IT'S MY LIFE

 

 

 

I´LL BE THERE FOR YOU

  

 

 

THIS HOUSE IS NOT FOR SALE