6.6.2015 HAPPYparty NIGHT Chata Betlehem TRENČÍN

Keď nám zavolal Erik, týpek, ktorý stojí za vlaňajšou MEGA narodeninovou žúrkou s tým aby sa nám pripomenul, dostali sme zároveň pozvánku na párty, ktorú organizuje spolu so svojimi kamošmi. My sme samozrejme nelenili, zbalili sme si potrebný apec a davaj davaj BUM BÁC friško na akciu do Betlehema. Predierali sme sa cestou necestou, užili sme si súkromnú prehliadku zoologickej v okolí miesta diania a napokon sme dorazili do partie hudbychtivých zabávajúcich sa. Tento malinký privátny festík mal o to lepšiu atmosféru, lebo sa tam zišli ľudia, ktorí stáli za to. Mingo s Erikom a Tomášom presne vedeli, čo na nás platí. Hralo sa nám výborne! Ďakujeme za pozvanie chalani a radi Vám spríjemníme Vašu akciu aj o rok. FOTO

30.5.2015 One Wild Night TOUR Klub B2Umelci POVAŽSKÁ BYSTRICA

V Klube B2 Umelci v Považskej Bystrici kde sme nabehli rovno z "fauvé" akcie sme zavŕšili naše koncomájové turné One Wild Night na ktoré sme prišli rovno z pódia v Martine. Áno bol to náročný víkend a obávali sme sa, že Dominikove hlasivky už nezvládnu tretie vystúpenie ale - mýlili sme sa. Považáci ho nezabudli podporiť a on sa im za to odmeňoval trefnými komentármi a venovaniami skladieb. V tomto klube sa nám veľmi dobre účinkovalo aj preto, lebo sme sa cítili tak ako doma v obývačke :) Veď posúďte sami. Bolo nám s Vami fajn a tešíme sa na Vás opäť nabudúce.

30.5.2015 15 výročie otvorených dverí fabriky VolksWagen MARTIN

15sty deň otvorených dverí fabriky VolksWagen bol pre nás poctou, že sme mohli spríjemniť jej zamestnancom toto zaujímavé popoludnie. Predhrávali sme Jane Kirschnerovej, tiež pôvodom martinčanke a podľa slov Aďa Bičana a jeho trefnej kvízovej hre, že kto príde a nepríde nás napriamo uviedla Dada z paneláku. Hralo sa nám fantasticky aj napriek tomu, že neďaleko od nás (vzdušnou čiarou necelé tri kilometre) zúrila pravá nefalšovaná koncomájová búrka s bleskami a hrmením. Hrmeli aj chlapci z východu, ktorí sa o nás celý čas starali a nedovolili, aby nám zmokli nástroje. Miro Ch. Raganský to so svojím tímom a naším menežérom Štefanom zvládli bravúrne a zariadili absolútne perfektne... ĎAKUJEME !!!

29.5.2015 One Wild Night TOUR Klub 77 BANSKÁ BYSTRICA

V tomto klube sme hrali po prvý krát. Samozrejme, zobrali sme si so sebou posilu v podobe miestnej úderníckej hudobnej skupiny Absolute Beginners s jej speváčkou Jankou Kmeťovou, ktorá sa smeje presne (!) o oktávu vyššie ako náš klávesák Rišo. Banda AB to riadne nasypala prierez poprockovej svetovej scény v podobe 16tich skladieb a a my sme si prišli na svoje už keď boli ingrediencie rockového gulášu v kotli klubu 77 poriadne rozmiešané. Akurát sme ho málinko dochutili k čomu prispeli výroky a zákusky v podobe KBŠ (počas "muziky") našich kamarátov Dávida a Maťa. Ďakujeme za podporu, výbornú atmosféru a prijatie v tomto parádnom klube priatelia! 

2.5.2015 One Wild Night TOUR Rock Fabrik POPRAD

V Poprade sme hrali prvý krát. Náš zážitok bol umocnený o to ako nás uviedli naši priatelia z U2 Revival SK (MT) ktorí už v tomto klube účinkovali a celý čas nás s naším menežérom Štefanom ubezpečovali, že sa jedná o výnimočný podnik s dobrou akustikou a publikom. Tento dvojkonert s U2 Revival SK vyšiel a my sme odchádzali dosť neskoro večer (alebo skoro ráno?) Ďakujeme za skvelý pocit a zážitok, tešíme sa na Vás nabudúce. Boli ste skvelí, atmosféra nabitá rockom... preto sa oplatí robiť muziku - pre Vás skvelé publikum!

25.4.2015 One Wild Night TOUR Baron Pub NÁMESTOVO

Do Námestova sme sa vrátili hrať po druhý krát a oplatilo sa. Na Orave sa nám vždy dobre hralo a tentokrát tomu bolo opäť. Musíme povedať, že tento klub je jeden z najlepších v akom sme boli doposiaĺ koncertovať. Vladovi Povalovi a Jožovi Geburovi samozrejme ďakujeme za dobrý zvuk a pozdravujeme.

4.4.2015 One Wild Night TOUR Kozel Pub MARTIN

Na domácej pôde v Kozli sme boli po druhýkrát spoločne s našimi priateľmi U2 Revival SK. Na pozvanie majiteľa klubu sme prišli v plnej zbroji a vystúpili sme pred samotnými "júťákmi" s ktorými sme zdieľali spoločného charizmatického zvukára Vojtíka sme odohrali naše dve kolečká piesní od BON JOVI. Hralo sa nám výborne a dokážeme Vám prisľúbiť že o necelý rok sa uvidíme v Kozli opäť :) Atmosféra bola fantastická! ĎAKUJEME.

21.3.2015 One Wild Night TOUR Nautilus Pub BANSKÁ BYSTRICA

Do Nautila sme sa vrátili už po druhýkrát. Tento podnik je jeden z naj, kde sa nám hralo najlepšie nielen pre to, že majiteľ od nášho vystúpenia "vylepšil pódium, zvuk, barmanky, všetko... ale aj publikum bolo vynikajúce. Na zdravie NAUTILUS !!! FOTO

  • liveband - bon jovi, rocková kapela
  • bon jovi - tributeband sk, rocková kapela
  • liveband - bon jovi, rocková kapela
  • bon jovi - tributeband sk, rocková kapela
  • liveband - bon jovi, rocková kapela
  • bon jovi - tributeband sk, rocková kapela
  • liveband - bon jovi, rocková kapela
  • bon jovi - tributeband sk, rocková kapela
  • liveband - bon jovi, rocková kapela
  • bon jovi - tributeband sk, rocková kapela


NAJBLIŽŠIE KONCERTY


NOVINKY

 Aktualizujeme LIVEband COLLECTION

14.1.2020

Vzniká nové logo kapely

14.12.2019

Čas plynie...

Na jeseň tohoto roku uplynulo presne 8 rokov ako naša kapela existuje. ĎAKUJEME a veľmi si VÁŽIMEže nás PODPORUJETE a chodíte na naše vystúpenia. Moc nás to ťahá vpred a dávate nám pocit, že túto muziku sa pre vás oplatí robiť. Je to pre nás pocta (a nielen pre nás, ale aj pre BON JOVI) za ktorú sme nesmierne vďační ❤️ veď už sme mali možnosť pred vami účinkovať viac ako 100x...

19.8.2019

Marek Radič

je od dnes novou posilou v kapele ktorý sa po Matúšovom odchode stáva naším aktuálnym frontmanom. Vitaj v kapele pane a teš sa na hodne zábavy ktorej určite nebude málo