27.02.2016 Večer s BON JOVI POVAŽSKÁ BYSTRICA

  Tak to vám povieme! Toto bola hračka ako sa na rockerov patrí. Do Považskej Bystrice sme opäť išli hrať s nadšením, pretože sme vedeli, že toto zábavychtivé mesto nás opäť nesklame. A bolo pre koho hrať. Apollo Club ale po našom príchode zíval prázdnotou. Okrem nás, pohľadných barmaniek a šikovného zvukára Igora tam nebol takmer nik. Sme sa trocha vydesili, že marketing majiteľa podniku, ktorý sa nám nápadne ponášal na HRC zlyhal. Ani sme poriadne nestihli vynosiť aparát, prišli prví návštevníci. Klub sa v priebehu pol hodinky dokázal zaplniť do posledného miestečka a aj tí poslední dostali ponuku... voľné už boli miesta iba na pódiu. Považáci, opäť ste nás nesklamali a vaše mesto je miesto na mape Slovenska, kde sa veĺmi radi vraciame! FOTO 

20.02.2016 Večer s BON JOVI ĽUBOCHŇA

V tomto Disco Bare sme vystupovali prvý krát. Prekvapilo nás, že keď sme prišli na miesto činu, boli takmer všetky stoly zarezervované. A veru sme Vám to aj zahrali priatelia, najlepšie, ako sme vedeli. Ďakujeme za Vaše prijatie, atmosféru ktorú ste nám vytvorili a potlesk! Za návštevnosť akú sme videli v tomto podniku by sa nemuselo hanbiť nejedno väčšie mesto. FOTO

 

30.1.2016

Prišiel čas, aby sme sa rozlúčili s prvou verziou stránky, ktorá uzrela svetlo sveta takmer pred troma rokmi.

23.01.2016 Ples starostu obce LUTIŠE

Pozvaniu starostu obce aby sme zahrali na plese ktorý poriadal sme nemohli odolať. Vo výnimočnej, priam domácej atmosfére a po večeri, ktorú pripravil z diviny sám starosta sme zahrali náš repertoár. Naši kamaráti z kapely SATELIT sa postarali o ďalšiu zábavu a program obohatili aj skvelí humoristi Robo Kaizer a Peter Meluš. Veru bolo na čom smiať sa nielen počas ich vystúpenia, ale aj mimo neho. Robo totiž na prianie plesajúcich "vyšiel na cigaretku" aj pred kultúrny dom v Lutišiach, kde mal spoločne s naším Radom a Permonom niekoľko malých "vystúpení na želanie" :)  
Nuž milí plesajúci Lutišania. 
Nedalo sa nesmiať sa... FOTO

...udalosti 2015

31.12.2015 Silvester námestie MARTIN

 plagátSilvester 2015 v Martine bol tohoto roku pre nás nielen výnimočný tým, že sme predhrávali Darine Rolincovej, ale aj tým, že sme s Vami oslávili tretie výročie našej kapely. Presne pred troma rokmi sme vystúpili na tom istom mieste, tu v Martine na námestí, kde bolo o tri stupne menej ako vtedy, keď sme Vám zahrali po prvý krát. Náladu a atmosféru ste nám vytvorili tak, ako sa na Vás na naše domáce publikum na Martin patrí... neskutočnú, úžasnú, dali ste nám jasne najavo, že tu sme doma! Ďakujeme Vám a prajeme Vám všetko len to najlepšie v Novom roku 2016 a hlavne hodne dobrej muziky a zábavy! Váš LIVEBand. 

12.12.2015 Diamonds Fight Night II Tatralandia LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ

Tak to Vám bolo! Afterka ako sa patrí. Len tomu predchádzala taká bitka, že by sa nemuseli hanbiť ani praví Liptáci na zábave v Komjatnej. Vďaka skvelým chlapcom z LaDanza sme mali nielen výborný zvuk, ale aj svetlá. O to sa nám hralo lepšie a my sme radi, že afterka sa páčila! Ďakujeme za super zážitok TATRALANDIA!

11.12.2015 Noc Plná Rocku. Sv. Ľudmila SKALICA

Prvý krát sa nám stalo, že sme mali možnosť vystúpiť v priestoroch hotelovej recepcie. Malo to samozrejme isté výhody, na spev a vokály sme nemuseli použiť žiaden hall efekt :) bola to celkom zábava za mixom. Ďakujeme našim hostiteľom, spoločnosti FORTACO za pozvanie a sme radi, že sa Vám páčilo.

14.11.2015 Rock ON! Popka KOŠICE

Do Košíc sme prišli vystúpiť po prvý krát. Po menších technických problémoch sme odpálili naše dvojkolové vystúpenie v tomto parádnom podniku, kde sa nám náš bicmen... nejako stratil za výklad. Ďakujeme za prijatie Košičania a dúfame, že na budúce keď budeme v Popke, Vás príde viac!

8.11.2015 Martinský jarmok TRSTENÁ

Ako by to bolo, keby na Martinskom jarmoku nehrala martinská kapela. V Trstenej jarmok vyšiel na jednotku, keď sme prišli, babie leto bolo v plnom prúde a partia motorkárov z klubu Oravských medveďov na čele s ich prezidentom Jurajom veselo robila na svojich Harleyoch vyhliadkové jazdy. Lepšiu kulisu pre muziku od Bon Jovi sme si už ani nemohli želať.

  • liveband - bon jovi, rocková kapela
  • bon jovi - tributeband sk, rocková kapela
  • liveband - bon jovi, rocková kapela
  • bon jovi - tributeband sk, rocková kapela
  • liveband - bon jovi, rocková kapela
  • bon jovi - tributeband sk, rocková kapela
  • liveband - bon jovi, rocková kapela
  • bon jovi - tributeband sk, rocková kapela
  • liveband - bon jovi, rocková kapela
  • bon jovi - tributeband sk, rocková kapela


NAJBLIŽŠIE KONCERTY

POVAŽSKÁ BYSTRICA - KLUB

JUNIOR PIVÁREŇ, SNP 1952/470

Sobota 23. 03. 2024 - 19:00

RAKOVO - Dni obce

obecný priestor

Sobota 22. 06. 2024 - 15:00

DRAŽKOVCE - ARČIfest

Futbalové ihrisko

Sobota 20. 07. 2024 - 21:00

HANDLOVÁ - Deň baníkov

Námestie baníkov

Sobota 31. 08. 2024 - 19:00


NOVINKY

 

 KONTAKT  na kapelu:

 

Richard ZAŤKO

0905 881 131
richard.zatko@gmail.com

 

  

 UKÁŽKY  našej produkcie: 

 

 

IT'S MY LIFE

 

 

 

I´LL BE THERE FOR YOU

  

 

 

THIS HOUSE IS NOT FOR SALE