26.9.2015 Rock ON! Klub 77 BANSKÁ BYSTRICA

Do Banskej Bystrice na Klub 77 sme sa tešili, pretože sa nám tam účinkuje mimoriadne dobre. Nášmu koncertu predhrávala kapela ANUNNAKI s veľmi zaujímavým vlastným indie - rock štýlom z Púchova. Ďakujeme za skvelú atmosféru a tešíme sa keď Vám o rok opäť odohráme ďalšie piesne od BON JOVI.
 

19.9.2015 Gäceľské Vinobranie DOLNÝ KUBÍN

Na toto vínne podujatie sme leteli priamo z Revivalovej noci z Turčianskej Štiavničky. Tu sa konala vínna koštovka a tiež by sme charakterizovali toto podujatie ako minirevivalová noc, pretože tesne pred našim príchodom končili chalani z U2 Revival SK svoje vystúpenie na ktoré sme zľahka nadviazali my. Ako vždy - zážitok! Na Orave sa nám vždy dobre hrá! FOTO

19.9.2015 Revival night TURČIANSKA ŠTIAVNIČKA

V Turčianskej Štiavničke sme mali premiéru. Koncertovali sme v rámci revivalových kapiel ako prví, pretože sme mali v ten večer ešte jedno vystúpenie pri Dolnom Kubíne. Túto noc sme po uvedení pánom starostom otvorili v plnej paráde... a potom to už išlo samo :) Zvuk bol vynikajúci. Chlapci z McPipper pod vedením Dušana Gajdoša sa o nás opäť vzorne postarali.

18.9.2015 Michalský jarmok BYTČA

V Bytči na jarmoku sme si parádne zahrali. Po rýchlej zbojníckej večeri a krátkom občerstvení sme nastúpili tak "parádne", že sa nám do muziky nielen blýskalo a hrmelo, ale aj lialo fakt doslovne ako z krhly. Ale zábava výborná, páčilo sa Vám, nech, že z neba sa liali prúdy vody. Nikto na skladbu "Prší, prší, len sa leje" ani len nepomyslel. Bytčania, ďakujeme za úžasné prijatie a radi sa k Vám znova vrátime.

1.8.2015 Festival Rockovej Hudby 2015 ŠPANIA DOLINA

Do Španej doliny sme sa tešili o to viac, lebo poniektorí členovia našej kapely tam ešte vôbec neboli. Po našom príchode sme boli veľmi príjemne prekvapení kulisou samotného podujatia (šachta Ferdinand) a samotnou úrovňou festivalu. Pre pána zvukára nič nebolo problémom, všetko nám zabezpečil a zariadil podľa našich predstáv. Tento malý minifestivalík mal nielen výbornú organizačnú úroveň, ale nesklamal ani výber spoluúčinkujúcich EXVF, FOUR STICKS - Led Zeppelin Tribute, PEACOCK BALL, ktorí zahrali výborný inštrumentál.

20.6.2015 One Wild Night TOUR MUSIC Acafé NITRA

V tomto podniku v MUSIC Acafé v Nitre sme hrali po prvýkrát a týmto vystúpením sme ukončili tohotoročné turné One Wild Night. Nebyť mestského festivalu Ružových vín, účasť by bola vyššia, ale atmosféru vytvorili naši skalní nitrianski fanúšikovia, ktorí sa nám postarali o jedinečnú zábavu a jednu mikronarodeninovú párty. Naša vďaka patrí aj dievčatám z baru a všetkým, ktorí prišli a podporili túto akciu. Sme radi, že sa Vám páčilo a tešíme sa na Vás opäť.

6.6.2015 HAPPYparty NIGHT Chata Betlehem TRENČÍN

Keď nám zavolal Erik, týpek, ktorý stojí za vlaňajšou MEGA narodeninovou žúrkou s tým aby sa nám pripomenul, dostali sme zároveň pozvánku na párty, ktorú organizuje spolu so svojimi kamošmi. My sme samozrejme nelenili, zbalili sme si potrebný apec a davaj davaj BUM BÁC friško na akciu do Betlehema. Predierali sme sa cestou necestou, užili sme si súkromnú prehliadku zoologickej v okolí miesta diania a napokon sme dorazili do partie hudbychtivých zabávajúcich sa. Tento malinký privátny festík mal o to lepšiu atmosféru, lebo sa tam zišli ľudia, ktorí stáli za to. Mingo s Erikom a Tomášom presne vedeli, čo na nás platí. Hralo sa nám výborne! Ďakujeme za pozvanie chalani a radi Vám spríjemníme Vašu akciu aj o rok. FOTO

30.5.2015 One Wild Night TOUR Klub B2Umelci POVAŽSKÁ BYSTRICA

V Klube B2 Umelci v Považskej Bystrici kde sme nabehli rovno z "fauvé" akcie sme zavŕšili naše koncomájové turné One Wild Night na ktoré sme prišli rovno z pódia v Martine. Áno bol to náročný víkend a obávali sme sa, že Dominikove hlasivky už nezvládnu tretie vystúpenie ale - mýlili sme sa. Považáci ho nezabudli podporiť a on sa im za to odmeňoval trefnými komentármi a venovaniami skladieb. V tomto klube sa nám veľmi dobre účinkovalo aj preto, lebo sme sa cítili tak ako doma v obývačke :) Veď posúďte sami. Bolo nám s Vami fajn a tešíme sa na Vás opäť nabudúce.

  • liveband - bon jovi, rocková kapela
  • bon jovi - tributeband sk, rocková kapela
  • liveband - bon jovi, rocková kapela
  • bon jovi - tributeband sk, rocková kapela
  • liveband - bon jovi, rocková kapela
  • bon jovi - tributeband sk, rocková kapela
  • liveband - bon jovi, rocková kapela
  • bon jovi - tributeband sk, rocková kapela
  • liveband - bon jovi, rocková kapela
  • bon jovi - tributeband sk, rocková kapela


NAJBLIŽŠIE KONCERTY

KOTEŠOVÁ - KLUB

Mechanik Caffé, č. 498

Sobota 09. 12. 2023 - 20:00

NITRA - KLUB

MUSIC a CAFÉ, Akademická 1/A

Sobota 10. 02. 2024 - 20:00


NOVINKY

 KONTAKT  na kapelu:

 

Richard ZAŤKO

0905 881 131
richard.zatko@gmail.com

 

  

 UKÁŽKY  našej produkcie: 

 

 

IT'S MY LIFE

 

 

 

I´LL BE THERE FOR YOU

  

 

 

THIS HOUSE IS NOT FOR SALE