14.11.2015 Rock ON! Popka KOŠICE

Do Košíc sme prišli vystúpiť po prvý krát. Po menších technických problémoch sme odpálili naše dvojkolové vystúpenie v tomto parádnom podniku, kde sa nám náš bicmen... nejako stratil za výklad. Ďakujeme za prijatie Košičania a dúfame, že na budúce keď budeme v Popke, Vás príde viac!

8.11.2015 Martinský jarmok TRSTENÁ

Ako by to bolo, keby na Martinskom jarmoku nehrala martinská kapela. V Trstenej jarmok vyšiel na jednotku, keď sme prišli, babie leto bolo v plnom prúde a partia motorkárov z klubu Oravských medveďov na čele s ich prezidentom Jurajom veselo robila na svojich Harleyoch vyhliadkové jazdy. Lepšiu kulisu pre muziku od Bon Jovi sme si už ani nemohli želať.

6.11.2015 Nitriansky vínny festival NITRA

Na Nitrianskom hrade a v jeho pivniciach prebiehala vínna žúrka ako sa patrí... My sme prišli v jej prvý deň ako hlavný hosť programu a aj sme sa kvalitne nadýchali tej atmosféry, ktorá bola presiaknutá vínom a históriou tejto poctivej vinohradníckej práce. Na toto podujatie sme sa tešili, boli sme veľmi príjemne prekvapení Vaším prijatím a hralo sa nám ako inak na Vaše "ešte jednu, ešte jednu" SUPER SUPER !!! Ďakujeme za pozvanie NVF :)

24.10.2015 Jarmok a deň vína KLÁŠTOR POD ZNIEVOM

Mesiac október sme ukončili vystúpením v Kláštore pod Znievom, kde sme sa na tomto jarmoku spojenou s dňom vína neocitli náhodou. Vystupovali sme po skvelých Hex. Šup šup na pódium... po originálnom uvedení histórie BON JOVI a aj našej kapely sme spustili náš repertoár no ale... bola nám strašná zima. Ale Dominikove tanečné kreácie na pódiu snáď nenechali stáť na mieste nikoho. Vytvorili ste skvelú atmosféru, ďakujeme za skvelé prijatie Kláštorčania, Bolo SUPER!

26.9.2015 Rock ON! Klub 77 BANSKÁ BYSTRICA

Do Banskej Bystrice na Klub 77 sme sa tešili, pretože sa nám tam účinkuje mimoriadne dobre. Nášmu koncertu predhrávala kapela ANUNNAKI s veľmi zaujímavým vlastným indie - rock štýlom z Púchova. Ďakujeme za skvelú atmosféru a tešíme sa keď Vám o rok opäť odohráme ďalšie piesne od BON JOVI.
 

19.9.2015 Gäceľské Vinobranie DOLNÝ KUBÍN

Na toto vínne podujatie sme leteli priamo z Revivalovej noci z Turčianskej Štiavničky. Tu sa konala vínna koštovka a tiež by sme charakterizovali toto podujatie ako minirevivalová noc, pretože tesne pred našim príchodom končili chalani z U2 Revival SK svoje vystúpenie na ktoré sme zľahka nadviazali my. Ako vždy - zážitok! Na Orave sa nám vždy dobre hrá! FOTO

19.9.2015 Revival night TURČIANSKA ŠTIAVNIČKA

V Turčianskej Štiavničke sme mali premiéru. Koncertovali sme v rámci revivalových kapiel ako prví, pretože sme mali v ten večer ešte jedno vystúpenie pri Dolnom Kubíne. Túto noc sme po uvedení pánom starostom otvorili v plnej paráde... a potom to už išlo samo :) Zvuk bol vynikajúci. Chlapci z McPipper pod vedením Dušana Gajdoša sa o nás opäť vzorne postarali.

18.9.2015 Michalský jarmok BYTČA

V Bytči na jarmoku sme si parádne zahrali. Po rýchlej zbojníckej večeri a krátkom občerstvení sme nastúpili tak "parádne", že sa nám do muziky nielen blýskalo a hrmelo, ale aj lialo fakt doslovne ako z krhly. Ale zábava výborná, páčilo sa Vám, nech, že z neba sa liali prúdy vody. Nikto na skladbu "Prší, prší, len sa leje" ani len nepomyslel. Bytčania, ďakujeme za úžasné prijatie a radi sa k Vám znova vrátime.
  • liveband - bon jovi, rocková kapela
  • bon jovi - tributeband sk, rocková kapela
  • liveband - bon jovi, rocková kapela
  • bon jovi - tributeband sk, rocková kapela
  • liveband - bon jovi, rocková kapela
  • bon jovi - tributeband sk, rocková kapela
  • liveband - bon jovi, rocková kapela
  • bon jovi - tributeband sk, rocková kapela
  • liveband - bon jovi, rocková kapela
  • bon jovi - tributeband sk, rocková kapela


NAJBLIŽŠIE KONCERTY

KALINKOVO - Dni obce

na rohu Peknej a Kvetnej ulice

Sobota 06. 07. 2024 - 21:00

HANDLOVÁ - Deň baníkov

Námestie baníkov

Sobota 31. 08. 2024 - 19:00

ČADCA - Reprezentačný ples športovcov

kultúrny dom

Sobota 25. 01. 2025 - 20:00


NOVINKY

 KONTAKT  na kapelu:

 

Richard ZAŤKO

0905 881 131
richard.zatko@gmail.com

 

  

 UKÁŽKY  našej produkcie: 

 

 

IT'S MY LIFE

 

 

 

I´LL BE THERE FOR YOU

  

 

 

THIS HOUSE IS NOT FOR SALE