14.6.2014 Dni mesta MARTIN

Aj keď sme mali mierny časový sklz a čosi sa ochladilo doma na Dňoch mesta Martin sa nám hralo fantasticky. O skvelý zvuk ako na pódiu tak aj pre Vás sa znova postarali chalani od McPiper. Atmosféra bola skvelá, ďakujeme všetkým súkmeňovcom za podporu a fandenie. Pozvanie kultúrneho strediska sme nemohli odmietnuť a naše vystúpenie v rodnom meste kapely bolo pre nás opäť ako vždy zážitok :)

12.4.2014 dvojkoncert LIVEBand a TRY (NR) Mestská scéna MARTIN

Doma v Martine sme od svojho vzniku od Silvestrovskej premiéry a Megapárty v Kozli hrali po tretíkrát a to na novej Mestskej scéne, kde sme zažili opäť niečo nové, ...scénické. Výborný zvuk a to nielen na pódiu, to je vizitka od chalanov z Mestskej scény... Okrem iného, prišli nás podporiť aj naši priatelia z Nitry, kapela TRY, ktorá odohrala svoje vystúpenie pred nami. Bolo to tak, ako vždy. Doma je len doma a Martin nás opäť nesklamal.

5.4.2014 dvojkoncert LIVEBand a DEADWINGS (NR) FrankiePub NITRA

V meste pod Zoborom sme hrali prvýkrát a to sme si rovno namierili do jedného výborného rockového podniku priamo v centre mesta Nitra. Spoločný koncert s domácou kapelou DEADWINGS ktorá zaskakovala kamarátov z TRY, predstavte si :) tí nastavili latku tak vysoko, že sme sa obávali, či to vôbec uhráme na remízu...

29.3.2014 Keep The Faith Night TOUR 2014 Umelci B2 Klub POVAŽSKÁ BYSTRICA

V Považskej Bystrici sme hrali po prvýkrát a majiteľ baru Štefan nás uistil že citujem: "to ešte uvidíte aké tu máme publikum, len musíte dobre zahrať" No podľa jeho slov nám to muselo vyjsť, lebo atmosféra bola fantastická a bé dvojka bola obsadená do poslednej stoličky a miesta. Hralo sa nám vynikajúco (ako doma v obývačke bez problémov) a skutočne musíme uznať, na prvýkrát v Považskej s najlepšími dojmami... Ďakujeme Vám za úžasné prijatie a príma pocit Považáci!
 

25.1.2014 Keep The Faith Night TOUR 2014 Smerr MusicClub ŽILINA

Do SMERR-u sme sa vrátili ani nie po pol ročnej odmlke na pozvanie Roba Jaroščiaka, majiteľa podniku. Škoda, že chalanom z U2 Revival SK nevyhovoval termín, zopakovali by sme One Wild Night z októbra :) Vtedy bolo veľmi dobre. Namiesto nich prišli naši kórejskí priatelia a tí nám ukázali ako sa vedia baviť (!) Ďakujeme Miškovi Bukvišovi a jeho partii za super zvuk a Vám za super prijatie a odozvu... tešíme sa opäť.
...udalosti 2013

 

30.11.2013 Noc plná Rocku Alexandra LIPTOVSKÝ JÁN

"Najbujarejšia" zábava je vždy v uzavretom a skromnom priestore. Toto sa nám opäť potvrdilo na jednej párty uprostred Tatier počas ktorej sme museli niekoľko krát opakovať náš repertoár a nakoniec si Ročo s Rišom a Permonom ešte zahrali nielen bowling, ale aj unplugged :) Ďakujeme našim hostiteľom z ČSOB za starostlivosť a pozvanie. FOTO

19.10.2013 MEGApárty Rockotéka Kozel Pub MARTIN

Prvé vystúpenie s Permonom, našim špeciálnym hosťom a to rovno na domácej pôde, teda opäť spoločne a tiež domácou kapelou U2 Revival SK. Opäť sme si spolu dobre zahrali a niet nad domácich. Ďakujeme nášmu hostiteľovi Jarovi Sitárovi za pozvanie a tešíme sa na ďalšiu akciu. Vojtovi Jiříčkovi za super zvuk a Vám za skvelú, skvelú atmosféru. Doma je DOMA !!!

04.10.2013 Smerr Music Club ŽILINA

V Žiline sme si zahrali aj s našimi priateľmi a dá sa nazvať spriaznenou kapelou U2 Revival SK z Martina. V podniku SMERR Music Club sme odohrali prvý, náš spoločný dvojkoncert.

  • liveband - bon jovi, rocková kapela
  • bon jovi - tributeband sk, rocková kapela
  • liveband - bon jovi, rocková kapela
  • bon jovi - tributeband sk, rocková kapela
  • liveband - bon jovi, rocková kapela
  • bon jovi - tributeband sk, rocková kapela
  • liveband - bon jovi, rocková kapela
  • bon jovi - tributeband sk, rocková kapela
  • liveband - bon jovi, rocková kapela
  • bon jovi - tributeband sk, rocková kapela


NAJBLIŽŠIE KONCERTY

HANDLOVÁ - Deň baníkov

Námestie baníkov

Sobota 31. 08. 2024 - 19:00

ČADCA - Reprezentačný ples športovcov

kultúrny dom

Sobota 25. 01. 2025 - 20:00


NOVINKY

 KONTAKT  na kapelu:

 

Richard ZAŤKO

0905 881 131
richard.zatko@gmail.com

 

  

 UKÁŽKY  našej produkcie: 

 

 

IT'S MY LIFE

 

 

 

I´LL BE THERE FOR YOU

  

 

 

THIS HOUSE IS NOT FOR SALE