29.3.2014 Keep The Faith Night TOUR 2014 Umelci B2 Klub POVAŽSKÁ BYSTRICA

V Považskej Bystrici sme hrali po prvýkrát a majiteľ baru Štefan nás uistil že citujem: "to ešte uvidíte aké tu máme publikum, len musíte dobre zahrať" No podľa jeho slov nám to muselo vyjsť, lebo atmosféra bola fantastická a bé dvojka bola obsadená do poslednej stoličky a miesta. Hralo sa nám vynikajúco (ako doma v obývačke bez problémov) a skutočne musíme uznať, na prvýkrát v Považskej s najlepšími dojmami... Ďakujeme Vám za úžasné prijatie a príma pocit Považáci!
 

25.1.2014 Keep The Faith Night TOUR 2014 Smerr MusicClub ŽILINA

Do SMERR-u sme sa vrátili ani nie po pol ročnej odmlke na pozvanie Roba Jaroščiaka, majiteľa podniku. Škoda, že chalanom z U2 Revival SK nevyhovoval termín, zopakovali by sme One Wild Night z októbra :) Vtedy bolo veľmi dobre. Namiesto nich prišli naši kórejskí priatelia a tí nám ukázali ako sa vedia baviť (!) Ďakujeme Miškovi Bukvišovi a jeho partii za super zvuk a Vám za super prijatie a odozvu... tešíme sa opäť.
...udalosti 2013

 

30.11.2013 Noc plná Rocku Alexandra LIPTOVSKÝ JÁN

"Najbujarejšia" zábava je vždy v uzavretom a skromnom priestore. Toto sa nám opäť potvrdilo na jednej párty uprostred Tatier počas ktorej sme museli niekoľko krát opakovať náš repertoár a nakoniec si Ročo s Rišom a Permonom ešte zahrali nielen bowling, ale aj unplugged :) Ďakujeme našim hostiteľom z ČSOB za starostlivosť a pozvanie. FOTO

19.10.2013 MEGApárty Rockotéka Kozel Pub MARTIN

Prvé vystúpenie s Permonom, našim špeciálnym hosťom a to rovno na domácej pôde, teda opäť spoločne a tiež domácou kapelou U2 Revival SK. Opäť sme si spolu dobre zahrali a niet nad domácich. Ďakujeme nášmu hostiteľovi Jarovi Sitárovi za pozvanie a tešíme sa na ďalšiu akciu. Vojtovi Jiříčkovi za super zvuk a Vám za skvelú, skvelú atmosféru. Doma je DOMA !!!

04.10.2013 Smerr Music Club ŽILINA

V Žiline sme si zahrali aj s našimi priateľmi a dá sa nazvať spriaznenou kapelou U2 Revival SK z Martina. V podniku SMERR Music Club sme odohrali prvý, náš spoločný dvojkoncert.

27.9.2013 Michalský jarmok TVRDOŠÍN

Na Michalský jarmok do Tvrdošína sme prišli na pozvanie primátora mesta a Mestského kultúrneho strediska. Pozdravujeme Zuzku Jandurovú, zvukárov Maťa Rosinu a Rasťa Zembjaka, ktorí nám urobili nielen výborné ozvučenie, ale aj super náladu.

Barón Pub NÁMESTOVO 7. 9. 2013

V tomto podniku sa nám doteraz hralo najlepšie. Prišli sme na pozvanie nášho kamaráta Jána Turoňa ktorý tvrdil a to citujem "Budete mať pľný dom". Všetko sa splnilo do bodky! Ďakujeme Vladovi Povalovi a Jožovi Geburovi za super zvuk a Janovi Turoňovi za "občerstvenie" :) a Vám... za výnimočnú účasť a skvelú atmosféru. Na Orave dobre!

FOTO: Ivana Juříčková

Senické kultúrne leto SENICA 18. 8. 2013

Tejto akcie sme sa zúčastnili ešte spolu s dvoma českými revivalovými kapelami Led Zeppelin Myst a Deep Purple Koberec Band. Vystúpenie sa konalo v rámci Senického kultúrneho leta. Ďakujeme za pozvanie a tešíme sa na budúce :)

FOTO: Ivana Juříčková

  • liveband - bon jovi, rocková kapela
  • bon jovi - tributeband sk, rocková kapela
  • liveband - bon jovi, rocková kapela
  • bon jovi - tributeband sk, rocková kapela
  • liveband - bon jovi, rocková kapela
  • bon jovi - tributeband sk, rocková kapela
  • liveband - bon jovi, rocková kapela
  • bon jovi - tributeband sk, rocková kapela
  • liveband - bon jovi, rocková kapela
  • bon jovi - tributeband sk, rocková kapela


NAJBLIŽŠIE KONCERTY

POVAŽSKÁ BYSTRICA - KLUB

JUNIOR PIVÁREŇ, SNP 1952/470

Sobota 23. 03. 2024 - 19:00

RAKOVO - Dni obce

obecný priestor

Sobota 22. 06. 2024 - 15:00

DRAŽKOVCE - ARČIfest

Futbalové ihrisko

Sobota 20. 07. 2024 - 21:00

HANDLOVÁ - Deň baníkov

Námestie baníkov

Sobota 31. 08. 2024 - 19:00


NOVINKY

 

 KONTAKT  na kapelu:

 

Richard ZAŤKO

0905 881 131
richard.zatko@gmail.com

 

  

 UKÁŽKY  našej produkcie: 

 

 

IT'S MY LIFE

 

 

 

I´LL BE THERE FOR YOU

  

 

 

THIS HOUSE IS NOT FOR SALE