20.02.2016 Večer s BON JOVI ĽUBOCHŇA

V tomto Disco Bare sme vystupovali prvý krát. Prekvapilo nás, že keď sme prišli na miesto činu, boli takmer všetky stoly zarezervované. A veru sme Vám to aj zahrali priatelia, najlepšie, ako sme vedeli. Ďakujeme za Vaše prijatie, atmosféru ktorú ste nám vytvorili a potlesk! Za návštevnosť akú sme videli v tomto podniku by sa nemuselo hanbiť nejedno väčšie mesto. FOTO

 

30.1.2016

Prišiel čas, aby sme sa rozlúčili s prvou verziou stránky, ktorá uzrela svetlo sveta takmer pred troma rokmi.

23.01.2016 Ples starostu obce LUTIŠE

Pozvaniu starostu obce aby sme zahrali na plese ktorý poriadal sme nemohli odolať. Vo výnimočnej, priam domácej atmosfére a po večeri, ktorú pripravil z diviny sám starosta sme zahrali náš repertoár. Naši kamaráti z kapely SATELIT sa postarali o ďalšiu zábavu a program obohatili aj skvelí humoristi Robo Kaizer a Peter Meluš. Veru bolo na čom smiať sa nielen počas ich vystúpenia, ale aj mimo neho. Robo totiž na prianie plesajúcich "vyšiel na cigaretku" aj pred kultúrny dom v Lutišiach, kde mal spoločne s naším Radom a Permonom niekoľko malých "vystúpení na želanie" :)  
Nuž milí plesajúci Lutišania. 
Nedalo sa nesmiať sa... FOTO

...udalosti 2015

31.12.2015 Silvester námestie MARTIN

 plagátSilvester 2015 v Martine bol tohoto roku pre nás nielen výnimočný tým, že sme predhrávali Darine Rolincovej, ale aj tým, že sme s Vami oslávili tretie výročie našej kapely. Presne pred troma rokmi sme vystúpili na tom istom mieste, tu v Martine na námestí, kde bolo o tri stupne menej ako vtedy, keď sme Vám zahrali po prvý krát. Náladu a atmosféru ste nám vytvorili tak, ako sa na Vás na naše domáce publikum na Martin patrí... neskutočnú, úžasnú, dali ste nám jasne najavo, že tu sme doma! Ďakujeme Vám a prajeme Vám všetko len to najlepšie v Novom roku 2016 a hlavne hodne dobrej muziky a zábavy! Váš LIVEBand. 

12.12.2015 Diamonds Fight Night II Tatralandia LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ

Tak to Vám bolo! Afterka ako sa patrí. Len tomu predchádzala taká bitka, že by sa nemuseli hanbiť ani praví Liptáci na zábave v Komjatnej. Vďaka skvelým chlapcom z LaDanza sme mali nielen výborný zvuk, ale aj svetlá. O to sa nám hralo lepšie a my sme radi, že afterka sa páčila! Ďakujeme za super zážitok TATRALANDIA!

11.12.2015 Noc Plná Rocku. Sv. Ľudmila SKALICA

Prvý krát sa nám stalo, že sme mali možnosť vystúpiť v priestoroch hotelovej recepcie. Malo to samozrejme isté výhody, na spev a vokály sme nemuseli použiť žiaden hall efekt :) bola to celkom zábava za mixom. Ďakujeme našim hostiteľom, spoločnosti FORTACO za pozvanie a sme radi, že sa Vám páčilo.

14.11.2015 Rock ON! Popka KOŠICE

Do Košíc sme prišli vystúpiť po prvý krát. Po menších technických problémoch sme odpálili naše dvojkolové vystúpenie v tomto parádnom podniku, kde sa nám náš bicmen... nejako stratil za výklad. Ďakujeme za prijatie Košičania a dúfame, že na budúce keď budeme v Popke, Vás príde viac!

8.11.2015 Martinský jarmok TRSTENÁ

Ako by to bolo, keby na Martinskom jarmoku nehrala martinská kapela. V Trstenej jarmok vyšiel na jednotku, keď sme prišli, babie leto bolo v plnom prúde a partia motorkárov z klubu Oravských medveďov na čele s ich prezidentom Jurajom veselo robila na svojich Harleyoch vyhliadkové jazdy. Lepšiu kulisu pre muziku od Bon Jovi sme si už ani nemohli želať.

6.11.2015 Nitriansky vínny festival NITRA

Na Nitrianskom hrade a v jeho pivniciach prebiehala vínna žúrka ako sa patrí... My sme prišli v jej prvý deň ako hlavný hosť programu a aj sme sa kvalitne nadýchali tej atmosféry, ktorá bola presiaknutá vínom a históriou tejto poctivej vinohradníckej práce. Na toto podujatie sme sa tešili, boli sme veľmi príjemne prekvapení Vaším prijatím a hralo sa nám ako inak na Vaše "ešte jednu, ešte jednu" SUPER SUPER !!! Ďakujeme za pozvanie NVF :)

  • liveband - bon jovi, rocková kapela
  • bon jovi - tributeband sk, rocková kapela
  • liveband - bon jovi, rocková kapela
  • bon jovi - tributeband sk, rocková kapela
  • liveband - bon jovi, rocková kapela
  • bon jovi - tributeband sk, rocková kapela
  • liveband - bon jovi, rocková kapela
  • bon jovi - tributeband sk, rocková kapela
  • liveband - bon jovi, rocková kapela
  • bon jovi - tributeband sk, rocková kapela


NAJBLIŽŠIE KONCERTY

PÚCHOV - Garden PARTY

Jano Beriac

Sobota 25. 07. 2020 - 16:00

DRAŽKOVCE - ARČIfest

Futbalové ihrisko

Sobota 01. 08. 2020 - 20:30

ŽILINA - BEERfest

Beer Station

Sobota 03. 10. 2020 - 21:00


NOVINKY

14.1.2020

    ...vzniká nové logo kapely

 

 

 

14.12.2019

Čas plynie...

Na jeseň tohoto roku uplynulo presne 8 rokov ako naša kapela existuje. ĎAKUJEME a veľmi si VÁŽIMEže nás PODPORUJETE a chodíte na naše vystúpenia. Moc nás to ťahá vpred a dávate nám pocit, že túto muziku sa pre vás oplatí robiť. Je to pre nás pocta (a nielen pre nás, ale aj pre BON JOVI) za ktorú sme nesmierne vďační ❤️ veď už sme mali možnosť pred vami účinkovať viac ako 100x...

 

 

19.8.2019

Marek Radič

je od dnes novou posilou v kapele ktorý sa po Matúšovom odchode stáva naším aktuálnym frontmanom. Vitaj v kapele pane a teš sa na hodne zábavy ktorej určite nebude málo  

 

 

7.8.2019

V týchto dňoch sa dožíva svojich 4 tých okrúhlin náš bicmen Juraj TICO Zelinka.

JURI k Tvojmu životnému jubileu Ti prajeme všetko za celý náš hudobný krúžok LIVEband VŠETKO najlepšie, veľa dobrej muziky, zdravia a ďalších čo najlepších koncertov.

 

 

8.6.2019

Toto bol jedinečný koncert ktorý bol pre nás predsa len niečím iný, výnimočný a to vďaka Peťke. Na naše vystúpenie prišiel aj Dušan. Dušan, ktorý Peťku spoznal pred niekoľkými rokmi a to práve na tomto podujatí ktoré usporiadal už 52 krát Cykloklub Nižná, no a čože sa nestalo? Požiadal vám ju počas nášho vystúpenia pred všetkými ľuďmi o ruku... Odvážny to chlap ten Dušan že...? no a my sme nelenili a náš Matúš im okamžite po odznení slov plných lásky zaspieval ten najkrajší sladáčik a to najlepšie ako len vedel ...prajeme vám krásny spoločný život.