...udalosti 2015 

31.12.2015 Silvester námestie MARTIN

 plagátSilvester 2015 v Martine bol tohoto roku pre nás nielen výnimočný tým, že sme predhrávali Darine Rolincovej, ale aj tým, že sme s Vami oslávili tretie výročie našej kapely. Presne pred troma rokmi sme vystúpili na tom istom mieste, tu v Martine na námestí, kde bolo o tri stupne menej ako vtedy, keď sme Vám zahrali po prvý krát. Náladu a atmosféru ste nám vytvorili tak, ako sa na Vás na naše domáce publikum na Martin patrí... neskutočnú, úžasnú, dali ste nám jasne najavo, že tu sme doma! Ďakujeme Vám a prajeme Vám všetko len to najlepšie v Novom roku 2016 a hlavne hodne dobrej muziky a zábavy! Váš LIVEBand. 

12.12.2015 Diamonds Fight Night II Tatralandia LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ

Tak to Vám bolo! Afterka ako sa patrí. Len tomu predchádzala taká bitka, že by sa nemuseli hanbiť ani praví Liptáci na zábave v Komjatnej. Vďaka skvelým chlapcom z LaDanza sme mali nielen výborný zvuk, ale aj svetlá. O to sa nám hralo lepšie a my sme radi, že afterka sa páčila! Ďakujeme za super zážitok TATRALANDIA!

11.12.2015 Noc Plná Rocku. Sv. Ľudmila SKALICA

Prvý krát sa nám stalo, že sme mali možnosť vystúpiť v priestoroch hotelovej recepcie. Malo to samozrejme isté výhody, na spev a vokály sme nemuseli použiť žiaden hall efekt :) bola to celkom zábava za mixom. Ďakujeme našim hostiteľom, spoločnosti FORTACO za pozvanie a sme radi, že sa Vám páčilo.

14.11.2015 Rock ON! Popka KOŠICE

Do Košíc sme prišli vystúpiť po prvý krát. Po menších technických problémoch sme odpálili naše dvojkolové vystúpenie v tomto parádnom podniku, kde sa nám náš bicmen... nejako stratil za výklad. Ďakujeme za prijatie Košičania a dúfame, že na budúce keď budeme v Popke, Vás príde viac!

8.11.2015 Martinský jarmok TRSTENÁ

Ako by to bolo, keby na Martinskom jarmoku nehrala martinská kapela. V Trstenej jarmok vyšiel na jednotku, keď sme prišli, babie leto bolo v plnom prúde a partia motorkárov z klubu Oravských medveďov na čele s ich prezidentom Jurajom veselo robila na svojich Harleyoch vyhliadkové jazdy. Lepšiu kulisu pre muziku od Bon Jovi sme si už ani nemohli želať.

6.11.2015 Nitriansky vínny festival NITRA

Na Nitrianskom hrade a v jeho pivniciach prebiehala vínna žúrka ako sa patrí... My sme prišli v jej prvý deň ako hlavný hosť programu a aj sme sa kvalitne nadýchali tej atmosféry, ktorá bola presiaknutá vínom a históriou tejto poctivej vinohradníckej práce. Na toto podujatie sme sa tešili, boli sme veľmi príjemne prekvapení Vaším prijatím a hralo sa nám ako inak na Vaše "ešte jednu, ešte jednu" SUPER SUPER !!! Ďakujeme za pozvanie NVF :)

24.10.2015 Jarmok a deň vína KLÁŠTOR POD ZNIEVOM

Mesiac október sme ukončili vystúpením v Kláštore pod Znievom, kde sme sa na tomto jarmoku spojenou s dňom vína neocitli náhodou. Vystupovali sme po skvelých Hex. Šup šup na pódium... po originálnom uvedení histórie BON JOVI a aj našej kapely sme spustili náš repertoár no ale... bola nám strašná zima. Ale Dominikove tanečné kreácie na pódiu snáď nenechali stáť na mieste nikoho. Vytvorili ste skvelú atmosféru, ďakujeme za skvelé prijatie Kláštorčania, Bolo SUPER!

26.9.2015 Rock ON! Klub 77 BANSKÁ BYSTRICA

Do Banskej Bystrice na Klub 77 sme sa tešili, pretože sa nám tam účinkuje mimoriadne dobre. Nášmu koncertu predhrávala kapela ANUNNAKI s veľmi zaujímavým vlastným indie - rock štýlom z Púchova. Ďakujeme za skvelú atmosféru a tešíme sa keď Vám o rok opäť odohráme ďalšie piesne od BON JOVI.
 
  • liveband - bon jovi, rocková kapela
  • bon jovi - tributeband sk, rocková kapela
  • liveband - bon jovi, rocková kapela
  • bon jovi - tributeband sk, rocková kapela
  • liveband - bon jovi, rocková kapela
  • bon jovi - tributeband sk, rocková kapela
  • liveband - bon jovi, rocková kapela
  • bon jovi - tributeband sk, rocková kapela
  • liveband - bon jovi, rocková kapela
  • bon jovi - tributeband sk, rocková kapela


NAJBLIŽŠIE KONCERTY

MARTIN - Párty ECCO

ECCO SLOVAKIA a.s.

Sobota 14. 12. 2019 - 20:00

DRAŽKOVCE - ARČIfest DOZVUKY

Kultúrny dom

Sobota 28. 12. 2019 - 22:00


NOVINKY

19.8.2019

Marek Radič

je od dnes novou posilou v kapele ktorý sa po Matúšovom odchode stáva naším aktuálnym frontmanom. Vitaj v kapele pane a teš sa na hodne zábavy ktorej určite nebude málo  

 

 

7.8.2019

V týchto dňoch sa dožíva svojho životného jubilea náš bicmen Juraj TICO Zelinka 40 rockov. 

JURI k Tvojmu životnému jubileu Ti prajeme všetko za celý náš hudobný krúžok LIVEband VŠETKO najlepšie, veľa dobrej muziky, zdravia a ďalších čo najlepších koncertov.

 

 

8.6.2019

Toto bol jedinečný koncert ktorý bol pre nás predsa len niečím iný, výnimočný a to vďaka Peťke. Na naše vystúpenie prišiel aj Dušan. Dušan, ktorý Peťku spoznal pred niekoľkými rokmi a to práve na tomto podujatí ktoré usporiadal už 52 krát Cykloklub Nižná, no a čože sa nestalo? Požiadal vám ju počas nášho vystúpenia pred všetkými ľuďmi o ruku... Odvážny to chlap ten Dušan že...? no a my sme nelenili a náš Matúš im okamžite po odznení slov plných lásky zaspieval ten najkrajší sladáčik a to najlepšie ako len vedel ...prajeme vám krásny spoločný život.

 

 

7.1.2018

Juraj Zelinka 

je ten, kto od dnešného dňa bude udávať tempo našej kapele.

Vitaj v kapele Juri, tešíme sa na spoločné účinkovanie! 

Michal Jambor 

od nás definitívne odchádza s príchodom nového roka 2018 náš bicmen ktorý je spoluzakladateľ našej bandy. Michal, veľká vďaka za všetko čo si pre Liveband a pre nás urobil, samotný Jon a chlapci od Bon Jovi by mali z Teba istotne radosť :) , vedz, že sa nám lúči s Tebou veľmi veľmi ťažko, prežili sme spolu nejednu veselú ale aj "smutnú" :D chvíľu na ktorú sa skrátka nezabúda, užili sme si s Tebou kopec (a to nielen muzikantskej) srandy, budeš nám moc chýbať, ale ako si povedal a na to sa samozrejme tešíme, že si zvedavý na nás z opačnej strany. Miško drž sa nám a nezabudni a my nebudeme nikdy smutní...